Navigatie door de gastenboek-lijst←1...6970717273...83→
1656 berichten.
wimrademaker
uit
ugchelen 13 oktober 2016 om
14:24
Mijn tweede keer de allroad rit afgelopen zondag was weer netzo geweldig als vorig jaar. Fantastisch goed voorbereid door Bert en Tineke geweldig weer en prachtige tocht. Vooral niet te lang en voldoende gevarieerd. Als beginner heb ik alles kunnen doen, niets overgeslagen en erg genoten.Berrt nogmaals bedankt voor deze geweldige dag !!!!!!
Maria Fuchs
uit
Schimmert (L) 13 oktober 2016 om
14:24
Afgelopen maandag de beginnerscursus gedaan, en zelf nog een echte beginner (pas 4 mnd rijbewijs). Maar zo ontzettend veel geleerd en veel lol gehad.Super gaaf zeg! Wel heel erg moe en spierpijn van controleren van koppeling, maar fantastisch! Echte aanrader! Ook als je al heel lang motor rijdt, zoals de rest van de groep.
4 Oktober, dichte mist in de ochtend maar toch op weg naar Diepenheim voor mijn 1e allroad tour ervaring. Vorig jaar bij Berrt een basis training allroad rijden gehad, nu dan een echte tour. Door de mist en pech met rempedaal laat aangekomen maar er was nog een lekker stuk krentewegge en koffie beschikbaar.Samen met een andere laatkomer de tocht begonnen. Gelukkig konden we samen rijden, is wel zo plezierig en handig. (Je tilt een 1200GS niet zomaar in je eentje als je in de modder ligt) Het 1e stuk van de route was gelijk een flinke binnenkomer, vele diepe kuilen en ondanks mooie weer toch plassen en modder (stond netjes op roadbook vermeld). Oef de toon was gezet. Even wennen om steeds op de pedalen te staan en vooral goed het roadbook en km teller in de gaten houden. De combinatie van roadbook en GPS is prima en geeft bevestiging bij moeilijke navigatie punten. Een mooie tocht met af en toe veel los zand (oh ja dan moest je juist harder rijden dan je eigenlijk zou willen.......), leuke stukken door de bossen en omgeving. Bij aankomst in Apeldoorn even vocht bijtanken en een lekkere BBQ. Bedankt Berrt en Tineke. Op naar Hechlingen denk ik en volgend jaar weer de all road tour.
5 oktober all road rit, de dag begon moeizaam, mijn Transalp start altijd maar gister morgen dus niet, dus helm af jas uit etc en de accu gecheckt helaas leeg, oplader erop en maar even wachten, natuurlijk te snel weer geprobeerd lukte niet, maar na een 1/2 uur vertraging op pad. De weg naar Diepenheim was in dikke mist gehuld de aankomst was dan ook tegen 11 uur. Snel een kop koffie en aansluiten bij een groep die een roadboekhouder hadden en ook wisten hoe je dit moest lezen. Wat een prachtige tocht hebben we gehad, het begon gelijk goed rechtsom weg rijden door de modder kuilen en door het bos op een single track. het was regelmatig zoeken waar en hoe we moesten rijden en er bleef wel eens een groepslid in de modder steken maar samen was dit zo opgelost. Op een pad , gelijk aan een diepe zandbak met dubbel spoor was het net domino D day, Nummer 1 met ervaring reed er zo door nummer twee en drie gingen om, ik had te weinig afstand genomen dus moest stoppen waarbij ook ik in slow motion onderuit ging en had even hulp nodig om weer overeind te komen. het zweet op de rug maar een super gevoel toen we dit stuk hadden gehad. Bert en Tineke bedankt voor de prachtige dag met lekker een BBQ om bij te komen maar ook zeker de mede groeps genoten thanks voor weer een ervaring erbij
Maurice Rijnen
uit
Amsterdam 13 oktober 2016 om
14:24
Landgraaf was inderdaad een leerzame en inspannende dag, zeker wanneer je nog 200 km heen en weer moet. Ik ben zelf op het BMW Hechlingen park Duitsland geweest en verrassend genoeg vind ik Landgraaf geen slechte 2e optie om goed off-road te leren rijden. De gedegen instructies van Bert, Bob, Aad en Harry zijn altijd vanuit hun praktijk en net zo herhaalbaar totdat je het onder de knie hebt.Een absolute aanrader!
Remke
uit
Sint Margriete Belgie 13 oktober 2016 om
14:24
Afgelopen zaterdag weer een super dag beleefd met jawel Drie deelnemers Bert onze specialist,Frans met z,n eigen GS,sebastiaan KTM en Remke met een geleende GS (Bertt) ",perfecte motor", door omstandigheden konden nr 4 en 5 er niet bij zijn. Aankomst, bakkie koffie, en dan aan de bak! Het niveau was zeker een stuk hoger dan de eerste cursus, meer snelheid en afwisseling en meer onderbouwing van hoe je motor in bepaalde omstandigheden gaat reageren , erg nuttig en van grote invloed op je rijden. Lekker uitsmijtertje gegeten , en pas laat in de middag gestopt om via behoorlijk wat zand terug te keren naar Apeldoorn. Mannen bedankt voor jullie gezelligheid en Bert natuurlijk voor zijn kundig advies .Duitsland ligt in de planning ( de laarzen zijn er al )
Leendert Krist
uit
Hoofdorp 13 oktober 2016 om
14:24
Afgelopen zaterdag met BERRT in Landgraaf gereden ... TOP dag gehad ... veel geleerd en super gezellig. Echte aanrader ... zou deze training zo weer willen doen.Bedankt Bert &, co voor de organisatie en alle deelnemers voor de ondersteuning en super gezellige dag!Tot ziens
Sjef van den Heijkant
uit
Valkenswaard 13 oktober 2016 om
14:24
Beste Tineke en Berrt, Het is nu al twee maanden gelden dat wij met 3 man en 1 vrouw de offroad training hebben gedaan. Niemand had ervaring met offroad rijden, maar nu een geweldige ervaring erbij gekregen.Voor dat ik verder wat over de trainen wil schijven eerst Tineke ff in de schijnwerpers zetten. Het zat ons nl wat tegen, een afspraak gemaakt voor een trainingsdag, maar helaas werd ik een week van te voren ziek, waar door de training ( voor mij in iedergeval ) in het water zou vallen, toch niet getreurd, Tineke gaf ons direct de mogelijkheid om de training kosteloos uit te stellen. Niet dit alleen, maar alle het mail-verkeer verliep snel en prefect. Zo zie je maar weer Berrt, achter elke succesvolle man staat een vrouw om op te bouwen. Onze complimenten Tineke!!!!Nu de offroad training. Wij waren met ons vieren als vriendgroep. Naar 10 minuten bij Berrt te gast en je hebt er een vriend bij. Uitermate prettige manier van uitleggen en alle ingredi├лnten aandragend om er een super gezellige dag van te maken. Of we ooit echt veel offroad gaan rijden weten we niet, maar toe ik 2 weken later op vakantie in de Dolemieten oneindig veel bochtjes ging rijden, was het vertrouwen in mijn motor een stuk toegenomen door de traingsdag.Tineke en Berrt super bedankt voor de gezellige dag en prima training, Celine, Sander, Peter en Sjef.
Bert van den Bergh
uit
Leiden 13 oktober 2016 om
14:24
Vorig jaar al mee geweest en nog regelmatig aan het oefenen voor m'n plezier. Helaas weinig plek hier in Leiden en omgeving, maar waar het een beetje wil probeer ik het asfalt af te komen.Late reactie, maar als het kan wil ik dit weekend weer met je op pad naar Landgraaf!
Frans Schoonderwoerd
uit
Dordercht 13 oktober 2016 om
14:24
j.l. zaterdag 26 september een geweldige offroad advanced cursus gehad van Bert, s'morgens uit Dordrecht om 06.30 vertrokken met de R1200GS adventure die bij Kootwijk 2,5graad aan tikte, beetje fris maar heerlijk,prachtige route gereden richting Diepenheim en Markelo waar ik binnen 1 uur drijfnat van het zweet was, echt intensief getraind, geweldig en om 17.30uur weer terug in Apeldoorn, vond het top. een mooie opstap naar Enduropark Hechlingen voor het vervolg.
Ik gisteren mijn eerste allroadtrainingdag gehad olv Bert. Ik vond het super! Ik heb mijn grenzen weer een stukje verlegd. Het leukste vond ik de balansritjes door de bospercelen. Goed kijken, balans houden en je koppeling en gas goed regelen. Een heel goede aanvulling voor mijn motorrijden!
Bas van Berkel
uit
Vizier Motoropleidingen 13 oktober 2016 om
14:24
Ik heb Bert leren kennen tijden de KGI opleiding (KNMV gediplomeerd motorrij-instructeur). Ik was erg nieuwsgierig naar offroad motorrijden, maar had hier nog totaal geen ervaring in. Dus op 4 september jl. deelgenomen aan de cursus in Diepenheim.Bert kenmerkt zich door jarenlange ervaring en weet de stof op heldere en leuke manier te brengen. Het is prettig dat de cursus met een kleine groep deelnemers wordt gegeven, zodat er voldoende tijd is voor individuele sturing. De oefeningen zijn goed te doen en smaken al snel naar meer. Puntjes van ",kritiek", zijn wat mij betreft de tijdsduur van de cursus als je van ver komt ... houd rekening met laat thuis zijn (daarentegen krijg je dan wel veel cursustijd voor het geld) en persoonlijk viel mij de technische staat van de huurmotor (F800GSA) wat tegen. Een slap hangende ketting, donkere remvloeistof, niet werkende handvatverwarming en een beetje scheefstaand stuur trokken mijn aandacht. Begrijpelijk vangen deze motorfietsen wat klappen door het offroad gebruik, maar persoonlijk deed dat enige afbreuk aan de professionaliteit van de cursus. Zeker voor een dergelijk huurbedrag. Al met al bezorgt Bert je een zeer leuke, intensieve en leerzame dag en zou ik de cursus iedereen aanbevelen. Ik wil op termijn zeker nog eens doorgaan met de tweedaagse cursus Hechtlingen. Bert, bedankt voor de leuke dag en tot een volgende keer!
Adrie van Bijsterveldt
uit
Ede 13 oktober 2016 om
14:24
Na jaren op de weg te hebben gereden weer eens offroad geprobeerd met een allroad training van Bertt. Top dag gehad, was goed georganiseerd, leuk afwisselend programma voor iedereen in de groep evenveel aandacht. Veel geleerd en heb besloten weer vaker offroad te gaan rijden. Hiervoor de 1200GS op een paar punten aanpassen en kan vervolgens met de ervaringen van Berrt goed aan de slag.Adrie
Arie Berkeveld
uit
Zwolle 13 oktober 2016 om
14:24
Bijna twee jaar geleden een R1200GS aangeschaft en inmiddels ook al 3 echte Allroad weekenden er mee op pad geweest. Echter ging het de laatste keer weer zo lekker ...... NOT dat ik zoiets had van: een cursus rijtechniek is het minste wat ik kan doen. Dus uiteindelijk via de KNMV bij Bert een training geboekt.Gisteren (7 September) was de dag en op naar Diepenheim. De dag begon al niet lekker omdat ik vreselijk vertraging had opgelopen. Het verkeer reed niet door de slagbomen waren dicht etc. Uiteindelijk de schade beperkt weten te houden en was een aantal minute te laat. Eerst maar eens een bak koffie en elkaar leren kennen. Daarna naar buiten om een stuk theoretisch uitleg aan te horen en te zien wat het met je motor doet. Daarna richting de paardenwei gereden en de nodig ochtendgymnastiek gedaan Tot zover was alles nog onder controle en kreeg de nodige complimenten. Na de uitstekende lunch vertrokken we richting de natuur waar Bert een aantal oefenbosjes tot zijn beschikking heeft. Bosje nummer 1 was genaamd: ",De groene hel", Nou dat klopte wel. Tijdens de verkenning te voet moest ik me al twee keer vastklampen aan een boompje om maar niet onderuit te glijden. Tja en dan moet/mag je nog met 250kg motor en een dikke 90 kg manspersoon er doorheen. Bij mij ging dat hopeloos mis. Vloog alle kanten op behalve de goede en belande in de braamstruiken Na een opbouwende terugkoppeling van Bert bleek ik helemaal mis te zitten met mijn kijkwerk en snelheid. Precies hetgene wat ik al eerder had ervaren en waarbij het dat niet meer lukt. Even de kop gereset, de moed weer verzameld en opgestapt richting het volgende bosje. De eerste helft ging nog niet juf van het, maar de tweede helft lukte zowaar. De daarop volgende oefeningen werd het alleen nog maar leuker en kwam het voetje zelfs niet meer aan de grond. Kijk, en daar was het me dus om te doen. Controle krijgen in de situatie waarin je je bevindt. HEERLIJK.Uiteindelijk toch nog veel plezier beleefd en een hoop geleerd en dat is waar je het voor doet.Bert bedankt voor je wijze lessen en opbouwende ",commentaar",. De grijze massa resetten koste wat moeite, maar het is je wel gelukt. Zal de agenda eens trekken om te kijken of we toch de advanced kunnen volgen want er valt nog meer te leren
Hans Simons
uit
Apeldoorn 13 oktober 2016 om
14:24
Donderdag 22 maart een hele dag genoten!Veel geleerd en afgeleerd.Dankzij de prima uitgelegde en gedemonstreerde technieken door Bert is staat om veel meer uit mijn GS te halen.Een aanrader voor iedereen die wel eens iets anders dan asfalt onder de wielen wil.
Rinus Versteeg
uit
Arnhem 13 oktober 2016 om
14:24
Nadat mijn eerste offroad ervaring (in het losse zand van kootwijk) met mijn R1200 GS Adventure was uitgelopen veel herrie, weinig controle en een licht gevoel van paniek, besloot ik me in te schrijven voor de allroad basiscursus van Berrt. Op zondag 29 augustus na een prachtige rit bij opkomende zon door de mistige velden van Diepenheim was het eindelijk zover. In de weken ervoor koortsachtig forums gelezen over zaken als bandenspanning en alle andere meningen van mensen die het beter onder de knie hebben dan ik. Gevoelsmatig was mijn motor met al die kennis klaar voor Zuid Afrika. Nu ik nog.. Bij het oprijden van het natte grasveld voelde de GS behoorlijk intimiderend en beelden van Kootwijk schoten weer door mijn hoofd. Bert was op een hele rustige en overtuigende manier aan het uitleggen dat er niets intimiderend was aan de motor maar dat alles (zoals bij zoveel dingen) in het hoofd en in techniek zit. Na een uurtje oefeningen doen (die in eerste instantie meer te maken lijken te hebben met het circus ) was er bij mij plotseling een klikтАж en een vonk. Wat een heerlijk gevoel de motor te laten doen wat jij wil. (lag het toch niet aan de bandenspanning) Na een gezellige en lekkere lunch zijn we de bossen in gedoken en groeide het vertrouwen. Nu begon het genieten van de uitdaging. Bert is een hele prettige rustige instructeur die jou en je spanning volledig respecteert en in zijn waarde laat. Geen bravoure. Pas nadat de glimlach in mijn helm het bos verlichte kreeg ik een stevige klap op mijn rug met de term тАШKeurig zie je wel!тАЩ Met een voldaan en vermoeid gevoel de dag afgesloten in Apeldoorn. Bij mij is het Allroad vuur aangewakkerd. Op naar Kootwijk! Berrt Bedankt.
Erwin Renkema
uit
Siddeburen 13 oktober 2016 om
14:24
Ik heb een gezellige en leerzame dag gehad met de allroad training. Veel technieken geleerd over het rijden op onverharde wegen. Goede begeleiding en feedback.Met veel plezier zal ik nog vaak aan deze dag denken. Verdere trainingen zal ik ook zeker bij Bert doen!Bert en Jos, heel erg bedankt.Groeten,Erwin Renkema.
Douwe M├╝ller
uit
Sloten(frl) 13 oktober 2016 om
14:24
29 Augustus prachtig weer na een opwarm ritje van 1,5 uur koffie/kennismaken en uitleg en dan snel naar het oefen terrein, Het gras nog nat van de dauw prachtig om met met Tansalp vol op de rem te gaan , na de de lunch oefenen op een singel track. Met een stuk gezonde spanning er door heen, gelukkig dat Bert vooraf had laten zien hoe je er kon rijden want mijn ervaring met off road rijden is 0%. Het verliep prachtig de motor een paar keer dwars op het parcours gehad maar overeind gebleven, later op de middag met 55 km/h planeren over het zand weggetje ook hier bleef de Trans mij super trouw (nadat ik de instructies van Bert op had gevolgd) S avonds moe maar voldaan op de bank, het biertje is niet meer gelukt toen lag ik al in dromenland Bert ik kom zeker naar de vervolg cursus, wat een pracht dag. tot de volgende keer
Tol─В┬й en Elske Hoep
uit
Molenhoek 13 oktober 2016 om
14:24
Tol─В┬й Een heel fijne dag gehad. Heel veel geleerd wat je met de motor allemaal kan doen. ik vind dat iedere motorrijder dit een keer gedaan moet hebben. Ze weten niet wat ze missen maar belangrijker is dat je nu weet, als je het bijhoudt, wat je in onverwachte situaties moet doen. Dus een aanrader en heel leuk. Bedankt Bert en Jos.Elske Lachen als we het de filmpjes bekijken!!!! Heeft Tol─В┬й ook kunnen zien hoe ik het maisveld verkend heb. Van te voren heb ik me wel zorgen gemaakt of ik het wel zou aandurven, wetende dat het voor mijn zelfvertrouwen goed zou zijn. Nou, dat heeft door toedoen van Bert en Jos goed uitgepakt. Vooral in het 1e bosje en de sloot waren voor mij wel heftig. Nooit geweten dat ik op mijn ouwe dag dit nog flik. De positieve begeleiding van Bert en Jos hebben hier alles aan bijgedragen. Fijn dat Jos met me meereed op de zandpaden! Veel geleerd en goed te gebruiken op onze motorvakanties. We kijken er met veel plezier op terug.groeten Tol─В┬й en Elske
Deze website maakt gebruik van cookies voor interne analysedoeleinden en voor het goed laten functioneren van de website. Door op deze website te blijven en verder te surfen gaat u akkoord met het plaatsen van de benodigde cookies en helpt u ons het gebruikersgemak van onze website te kunnen verbeteren. Dank u wel!
We kunnen vragen om cookies op uw apparaat te plaatsen. We gebruiken cookies om ons te laten weten wanneer u onze websites bezoekt, hoe u met ons omgaat, om uw gebruikerservaring te verrijken en om uw relatie met onze website aan te passen.
Klik op de verschillende rubrieken voor meer informatie. U kunt ook enkele van uw voorkeuren wijzigen. Houd er rekening mee dat het blokkeren van sommige soorten cookies van invloed kan zijn op uw ervaring op onze websites en de services die we kunnen bieden.
Essentiële Website Cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om u diensten aan te bieden die beschikbaar zijn via onze website en om sommige functies ervan te gebruiken.
Omdat deze cookies strikt noodzakelijk zijn om de website te leveren, heeft het weigeren ervan invloed op het functioneren van onze site. U kunt cookies altijd blokkeren of verwijderen door uw browserinstellingen te wijzigen en alle cookies op deze website geforceerd te blokkeren. Maar dit zal u altijd vragen om cookies te accepteren/weigeren wanneer u onze site opnieuw bezoekt.
We respecteren volledig als u cookies wilt weigeren, maar om te voorkomen dat we u telkens opnieuw vragen vriendelijk toe te staan om een cookie daarvoor op te slaan. U bent altijd vrij om u af te melden of voor andere cookies om een betere ervaring te krijgen. Als u cookies weigert, zullen we alle ingestelde cookies in ons domein verwijderen.
We bieden u een lijst met opgeslagen cookies op uw computer in ons domein, zodat u kunt controleren wat we hebben opgeslagen. Om veiligheidsredenen kunnen we geen cookies van andere domeinen tonen of wijzigen. U kunt deze controleren in de beveiligingsinstellingen van uw browser.
Google Analytics Cookies
Deze cookies verzamelen informatie die in geaggregeerde vorm wordt gebruikt om ons te helpen begrijpen hoe onze website wordt gebruikt of hoe effectief onze marketingcampagnes zijn, of om ons te helpen onze website en applicatie voor u aan te passen om uw ervaring te verbeteren.
Als u niet wilt dat wij uw bezoek aan onze site volgen, kunt u dit in uw browser hier uitschakelen:
Overige externe diensten
We gebruiken ook verschillende externe services zoals Google Webfonts, Google Maps en externe videoproviders. Aangezien deze providers persoonlijke gegevens zoals uw IP-adres kunnen verzamelen, kunt u ze hier blokkeren. Houd er rekening mee dat dit de functionaliteit en het uiterlijk van onze site aanzienlijk kan verminderen. Wijzigingen zijn pas effectief zodra u de pagina herlaadt
Google Webfont Instellingen:
Google Maps Instellingen:
Google reCaptcha instellingen:
Vimeo en Youtube video's insluiten:
Andere cookies
De volgende cookies zijn ook nodig - U kunt kiezen of u ze wilt toestaan:
Privacybeleid
U kunt meer lezen over onze cookies en privacy-instellingen op onze Privacybeleid-pagina.