Gastenboek Allroad Trainingen in Nederland

Lees de ervaringen van anderen!

Schrijf een nieuw bericht voor het Gastenboek

 
 
 
 
 
 
Velden gemarkeerd met * zijn verplicht.
Je E-mail adres wordt niet gepubliceerd.
Om veiligheidsredenen slaan we je ipadres 2600:1f28:365:80b0:f32d:abc3:f3fe:9dd4 op.
Het kan zijn dat je bericht pas zichtbaar wordt nadat we het beoordeeld hebben.
We houden het recht om berichten te wijzigen, te verwijderen, of niet te publiceren.
1603 berichten.
Emiel van Summeren Emiel van Summeren uit Sambeek schreef op 10 april 2026 om 22:03
Vandaag deelgenomen aan de allroad basic training met Erik van den Top als instructeur.
Wat een geweldige dag!!
Ik was compleet onervaren in het offroad rijden, maar door Erik heel veel geleerd.
Voor iedereen die wil beginnen met offroad rijden met een allroad motor is dit de absolute aanrader.
Erik Bouman Erik Bouman uit Wijk en Aalburg schreef op 9 april 2026 om 22:29
7 april 2026, na 2 uur snelweg met een temperatuur net boven nul precies op tijd voor de Allroad Intermediate Training, startpunt Nijverdal. Even de handen warmen aan een kop koffie en dan gaan we onderweg. Gelukkig schijnt de zon en al snel is het warm. Zeker als we gaan trainen 😎. Belangrijkste voor mij: als je het "mulle" zand rustig opbouwt komt het goed. Sneller is beter maar het hoeft niet gelijk met 60km per uur. Aan het eind van de dag niet veel schrik voor zand meer over. Erik bedankt! Dit wilde ik vooral verbeteren. Op naar mooie ritten dit jaar!
Jan Lamain Jan Lamain uit Westland schreef op 5 april 2026 om 17:23
Gisteren de basis training gedaan onder de inspirerende coaching van Erik. Een inspirerende en mensen mens coaching van Erik. Een super mooie en zeer leerzame ervaring voor uitbreiding vatbaar. Mooi weer al fobte de modderpoel mij wel. Leuke groep enthousiaste mede cursisten in een mooie omgeving. Tot kijk!!
Raymond Raymond uit Helmond schreef op 5 april 2026 om 10:19
Gisteren de Basis offroad Traning gedaan in Apeldoorn. Het was perfect weer en enorm genoten van de training. Ik heb heelveel geleerd en nu nog alleen in praktijk brengen wat ik geleerd heb
Albert Abma Albert Abma uit Akkrum schreef op 5 april 2026 om 10:01
Gister een intensieve maar zeer leerzame en gezellige dag gehad bij de basistraining offroad met Erik van den Top als instructeur.

In de ochtend manoeuvres geoefend op offroad terrein. Een aantal oefeningen vond ik best lastig, maar met het geduld en de instructies van Erik ben ik met vertrouwen het middagprogramma gestart. Prachtig! in het bos en over zandweggetjes. Daarna grotendeels offroad terug naar Apeldoorn.

Ik heb een prachtige dag gehad. Erik en medecursisten dank voor de mooie en zeer leerzame dag! Ik kom zeker nog een keer terug.
Martin Wohlfarter Martin Wohlfarter uit Den Haag schreef op 4 april 2026 om 08:11
I learnt a new word during this course 'blubber' (mud) and man, was it muddy and slippery! Thanks Erik van den Topp for your expert guidance, navigating the terrain!

I did the introductory course (Allroad Basic); an intense day of learning how best to handle the bike in slippery terrain, assessing the best approach whilst in the situation, handling in sand and emergency stops. We had ample time to practice over and over, perfecting with every go.

Well recommendable as an introduction; looking forward to the next course!
Ivo Ivo uit Wijchen schreef op 31 maart 2026 om 21:36
Vandaag een mooie zonnige dag in hellendoorn voor de offroad intermediate training. Onder de gepassioneerde leiding van Erik begonnen met opfrissen van de houdingen en korte bochtjes, Robin Hood! In de middag heerlijk gereden in het mulle zand en een mooie route met plassen, blub, bergjes en nog meer los zand (tijger houding!)
Erik, dank voor de mooie dag!
Achilles Damen Achilles Damen uit Almelo schreef op 31 maart 2026 om 21:23
Vandaag verzorgde Erik de Intermediate Training. Weer veel bijgeleerd, met name ook het rijden en remmen in zand: tijgerhouding! De regen van de afgelopen dagen had een aantal wegen prima voor ons klaargelegd om ook rijden in modder te oefenen. Daar voel ik me nu ook meer vertrouwd mee. Op naar de volgende training: Hechlingen in september.
Olivier Winkel Olivier Winkel uit Utrecht schreef op 31 maart 2026 om 21:07
Fantastische dag gehad. Moeilijke techniek en uitdagend terrein dat goede focus vereist, maar mede dankzij de goede begeleiding van Erik veel geleerd en er enorm van genoten! Cursus gevolgd op eigen motor (Suzuki Vstrom DL650A) wat goed was om meer vertrouwen in mijn eigen motor te krijgen, maar de huurmotoren waren beter afgestemd op het terrein
Marco hutzezon Marco hutzezon uit Heerhugowaard schreef op 28 maart 2026 om 21:12
Wat een waanzinnig leuke en leerzame dag...in de ochtend veel regen gehad wat het soms best spannend maakte. Gelukkig kwam het zonnetje in de middag er bij..maar met zo een waanzinnig leuke instructeur als Erik maakt het een top dag...
Tot de volgende training 💪
Raimond de Jong Raimond de Jong uit Echt schreef op 28 maart 2026 om 20:29
Erik van den Top iemand met passie voor het vak, bedankt voor de leerzame dag.
Marijke Geerligs Marijke Geerligs schreef op 23 maart 2026 om 21:09
‘s Ochtends had ik een zeer slechte relatie met mijn koppeling in de ochtend, waardoor mijn bochtentechniek niet ging zoals ik wilde. Maar toch doorgezet en Erik had veel geduld. Mijn houding op de motor ging met het uur beter en in de middags zelfs genoten van de smalle bospaadjes met krappe bochten en later ook wat losser zand. Gewoon mijn eigen tempo kunnen doen tussen de heren en iedereen heeft wat van elkaar geleerd. Vooruitkijken, big smile, tijgerhouding en lekker veel offroad spelen de komende tijd. Dank voor deze dag en je enthousiasme Erik (en je geduld😉)!
Ewald Mantingh Ewald Mantingh uit Veldhoven schreef op 22 maart 2026 om 17:17
Ook ik was erbij op 16 maart. In de ochtend grenzen verlegd op een nat weiland. Zwaar en moeilijk. Maarzeer nuttig aangezien de in middag een mooie tocht gepland stond. Ik was verbaasd dat de training zo snel zijn vruchten zou afwerpen. Ik stond die middag zeer relaxed op de motor. Hele mooie ervaring onder begeleiding van een super motiverende Erik. Op naar een vervolg!
Freek Hendriks Freek Hendriks uit Bergeijk schreef op 19 maart 2026 om 14:51
16 Maart heb ik de Basic allroad training gevolgd. Wat een fantastische dag!

Onder de bezielende leiding van Erik van den Top hebben we in de ochtend gewerkt aan de basis van het offroad rijden. Er was voldoende tijd en ruimte om de te leren technieken onder de knie te krijgen. Het weer had de nacht ervoor goed meegewerkt: het had hard geregend en de grond was dus behoorlijk nat. Erg leerzaam.

Na de lunch hebben we de geleerde technieken in de praktijk gebracht in een bosperceel met smalle paden (ook daar was het lekker glad), en tijdens een mooie rit over verschillende onverharde (en zelfs modderige) paden.

Wat een geweldige instructeur is Erik. Met zijn inspirerende manier van lesgeven weet hij de theorie terug te brengen tot de essentie en samen te vatten in twee of drie belangrijke aandachtspunten. Die aandachtspunten hebben mij die dag meerdere keren enorm geholpen: Elke keer dat je een situatie of obstakel tegenkomt, heb je de keuze tussen de juiste techniek gebruiken of iets doms doen. Het is dan heel handig dat je de situatie kunt beoordelen en meteen weet welke aandachtspunten daarbij belangrijk zijn.

Ik heb veel geleerd, meer vertrouwen in mezelf en de motor gekregen, maar vooral ook een hele leuke dag beleefd!
Willem kuevith Willem kuevith uit Den helder schreef op 17 maart 2026 om 15:25
Hallo ik ben Willem (77jr), maandag 16 maart de cursus Allroad Basic Training gevolg olv Erik, geweldig mens loopt de hele dag te lachen. Een hoop geleerd hoe ik met mijn fiets om moet gaan, alles onder wisselende omstandigheden en situaties. Zeer leerzaam en voor mij qua conditie zwaar, maar geen spijt, ik wil hierbij mijn medecursisten en zeker Erik voor een geweldige maar vermoeiende dag bedanken, ik wens een ieder plezierige en veilige km in de toekomst, groetjes uit Den Helder.
Paul Rouwen Paul Rouwen uit Tilburg schreef op 31 oktober 2025 om 10:57
Intensieve en spannende training gevolgd in het bos vol met zand en vooral modder! Paar keer omgevallen, maar daar ben ik ook niet meer bang voor. Door de zware omstandigheden heb ik nu meer zekerheid voor meer doornee zandpaden. Houding en kijken is de basis! Leuke medecursisten die mij en ik hen heb kunnen helpen. En de cursusleider Werner, blijft gewoon altijd lachen en optimistisch. Leuk!
Maarten Graafland Maarten Graafland uit Hazerswoude dorp schreef op 27 oktober 2025 om 12:48
Een kopie van Paul zijn verhaal en ook ik ben met een grote grijns naar huis gegaan. Heerlijke inspannende dag met leuke mensen. Veel geleerd vooral over balans en mondhoeken omhoog!! Erik ontzettend bedankt voor een mooie dag!

Wouter, Cock, Joris en Paul ook bedankt.


Wat een fantastische dag op de motor.
Het was nat en glad, dus dan leer je wat!

Erik is een top instructeur die ongelofelijk goed en kort kan uitleggen en voordoen. Hij let ook op ieders individuele vorderingen en weet bij iedereen het beste boven te halen, zowel wat betreft de motorvaardigheden maar zeker ook door iedereen met een big smile te laten genieten van de dag.

Na zinnige en intensieve oefeningen in de ochtend en een lunch konden we nog uren lang door prachtige bos- en zandweggetjes, modderpoelen rijden. Het hield niet op.

Dank!
Paul Paul uit Den Haag schreef op 25 oktober 2025 om 23:39
Wat een fantastische dag op de motor.
Het was nat en glad, dus dan leer je wat!

Erik is een top instructeur die ongelofelijk goed en kort kan uitleggen en voordoen. Hij let ook op ieders individuele vorderingen en weet bij iedereen het beste boven te halen, zowel wat betreft de motorvaardigheden maar zeker ook door iedereen met een big smile te laten genieten van de dag.

Na zinnige en intensieve oefeningen in de ochtend en een lunch konden we nog uren lang door prachtige bos- en zandweggetjes, modderpoelen rijden. Het hield niet op.

Dank!
Cock van Santen Cock van Santen uit Den Hoorn (Zuid-Holland) schreef op 25 oktober 2025 om 21:50
Vandaag (25 oktober 2025) een fantastische dag basistraining gevolgd bij Berrt. Onze instructeur van vandaag was Erik van den Top. Erik doet zijn achternaam écht eer aan: wat een fantastische kerel is dat!

Hele heldere en duidelijke uitleg, geen ruimte voor enige twijfel. Ik reed met mijn eigen motor, een CF Moto 800 MT-X en dat was erg goed te doen. Ik ben één keer licht onderuit gegaan, omdat ik zo eigenwijs was om alvast door modderige geultjes te gaan rijden. Natuurlijk ging ik véél te hard én ik had nog geen uitleg gehad.

In de ochtend veel fijne kneepjes van Erik geleerd, in de middag konden wij -na de lunch- de opgedane kennis meteen uitproberen. Alles was tot in detail heel goed georganiseerd en voorbereid. Het eerstvolgende dat ik nu ga doen is een mooie reis bij Berrt boeken. Mecklenburg in Duitsland lijkt mij een perfecte rit om te gaan doen: https://www.berrt.nl/allroad-reizen/mecklenburg-tour/
Arnold Arnold uit Amsterdam schreef op 21 oktober 2025 om 18:45
20 oktober 2025 heb ik de allroad basistraining gevolgd.
's Middags een mooi en afwisselende (ondergrond) tourtocht gemaakt rond Diepenheim, Rijssen en Holten met gelukkig droog weer en in prachtige herfstkleuren. Wat we 's ochtends aan oefeningen hadden geleerd, hebben we na de lunch meteen toegepast, inclusief een aantal heerlijke noodstops met geblokkeerd achterwiel. Erg nuttig en leuk allemaal en met nieuwe tips voor ook ervaren motorrijders. Straatje keren is vanaf nu vooral leuk om te doen en het vertrouwen in eigen kunnen neemt aanzienlijk toe door deze training. Wel serieus geld voor een dagje rijden maar zeker de moeite waard.