Overzicht van alle BERRT Gastenboeken
Allroad Trainingen Nederland
Allroad trainingen Hechlingen
Allroad Reizen
Naast alle mooie vergezichten, bijzondere locaties en wegen, de goede leiding (om te beginnen met een ochtendje opfriscursus basisvaardigheden van Hechlingen of Furstenau) blijft de enorme fun-factor het meest hangen.
Alle soorten ondergrond en wegen kwamen we tegen, tot en met een per-ongeluk-cursus "hoe rijd ik 4 km heen en terug in een spoor van een 4x4 in een dikke sneeuwlaag?", of ploegen door struiken op een miniscuul paadje in het groen.
Ongelooflijk wat een steile leercurve je zo doormaakt, met goede tips en deskundige leiding. En rijden op gravelwegen was dan voor mij de grote ontdekking. Elving Solli, de Noorse gids gaf daarop in ons groepje het voorbeeld, uit de bocht met gas erbij zodat je met vermogen bijstuurt (en de stenen onder je achterband wegschieten.).
Rustig aan oefenen en opbouwen, voelen dat kwispelen betekent dat de motor blij is...en wat is dat leuk!
In alle opzichten een aanrader.
Groeten van Herman







